Вчити себе самого - благородна справа, але ще більш благородна - вчити інших
Марк Твен
Нова українська школа – це ключова реформа Міністерства освіти і науки. Головна мета – створити школу, в якій буде приємно навчатись і яка даватиме учням не тільки знання, а й уміння застосовувати їх у повсякденному житті.
НУШ – це школа, до якої приємно ходити учням. Тут прислухаються до їхньої думки, вчать критично мислити, не боятись висловлювати власну думку та бути відповідальними громадянами. Водночас батькам теж подобається відвідувати цю школу, адже тут панують співпраця та взаєморозуміння.
02
На цьому сайті ви можете знайти навчальні програми, підручники, календарно-тематичне планування тощо
03
З переходом на Нову українську школу на педагогів чекають багато нововведень. Кожен рік заклади освіти потребують певних нормативних документів, які будуть регулювати освітній процес. Важливу роль у цьому відіграють програми роботи як закладу освіти, так і кожного педагога окремо. В умовах Нової української школи орієнтирами для роботи є наступні документи:
04
05
“Смарт освіта” – активна громадська організація, зареєстрована в липні 2016 року. Зараз організація активно залучає людей, готових працювати заради розвитку освіти та просування реформи Нова українська школа.
На цьому сайті оперативні новини НУШ
06
Навчальні відео для проведення уроків в молодших класах загальноосвітньої школи до основних освітніх галузей навчання в НУШ - Нова Українська Школа
07
Навчальні відео для проведення уроків в загальноосвітній школі. Тут будуть публікуватися готові до використання на уроках окремі теми для навчання
08
Інформаційний та ресурсний хаб Нової української школи створено у партнерстві з European EdTech Alliance та проектом «Навчаємось разом» за участі Команди підтримки реформ Міністерства освіти і науки України.
09
Мета даного ресурсу — надавати фахову допомогу освітянам України, поширювати авторські методики викладання, вести прямий діалог з авторами підручників, забезпечити зв`язок між провідними фахівцями в кожній науковій галузі, методистами, управлінцями, вчителями.
У рамках даного проекту постійно розробляються сторінки авторів українських підручників, на яких кожен авторський колектив має змогу у вигляді відеопрезентації донести до вчителя авторську концепцію та власне бачення методики використання підручника в навчальному процесі.